2024. április 13.
9:00 - 18:00
|
Rudolf Steiner Szeminárium - Andrew Wolpert: Eros - Philia - Agape
Rudolf Steiner Szeminárium - Andrew Wolpert: Eros - Philia - Agape
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 13.
9:30 - 12:30
|
Fizika csoport találkozója
Fizika csoport találkozója
|
Rudolf Steiner Ház - Könyvtár
|
2024. április 14.
9:00 - 13:00
|
Rudolf Steiner Szeminárium - Andrew Wolpert: Eros - Philia - Agape
Rudolf Steiner Szeminárium - Andrew Wolpert: Eros - Philia - Agape
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 14.
15:00 - 19:30
|
Magyar Nyelvű Klasse
Magyar Nyelvű Klasse
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 15.
9:00 - 17:00
|
Egyéni gyógyeuritmiai foglalkozások
Egyéni gyógyeuritmiai foglalkozások
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 15.
17:15 - 18:30
|
Gyakorló Munkacsoport
Gyakorló Munkacsoport
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 15.
17:30 - 19:30
|
A Léleknaptár euritmiával hétről hétre
A Léleknaptár euritmiával hétről hétre
|
Rudolf Steiner Ház - Könyvtár
|
2024. április 15.
18:30 - 20:30
|
Impulzus Zweig
Impulzus Zweig
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 16.
9:00 - 14:00
|
Biodinamikus Egyesület_ Fogadónap
Biodinamikus Egyesület_ Fogadónap
|
Rudolf Steiner Ház - Könyvtár
|
2024. április 16.
9:00 - 13:00
|
TRAINAGULUM KURATÓRIUMI ÜLÉS
TRAINAGULUM KURATÓRIUMI ÜLÉS
|
Rudolf Steiner Ház - Felső terem
|
2024. április 16.
9:30 - 11:00
|
Állatöv és bolygók-euritmia szellemi műhely
Állatöv és bolygók-euritmia szellemi műhely
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 16.
17:00 - 20:00
|
A KÉPVISELŐ TESTÜLET ÜLÉSE
A KÉPVISELŐ TESTÜLET ÜLÉSE
|
Rudolf Steiner Ház - Könyvtár
|
2024. április 16.
17:00 - 19:00
|
BIODINAMIKUS Kertészeti és mezőgazdasági ismeretek az antropozófiában
BIODINAMIKUS Kertészeti és mezőgazdasági ismeretek az antropozófiában
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 17.
9:00 - 17:00
|
Jövőképző Összejövetel
Jövőképző Összejövetel
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 17.
16:00 - 18:00
|
Könyvtár
Könyvtár
|
Rudolf Steiner Ház - Könyvtár
|
2024. április 17.
17:00 - 19:00
|
MOLTKE csoport
MOLTKE csoport
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 18.
8:30 - 14:00
|
Ház Karbantartás
Ház Karbantartás
|
Rudolf Steiner Ház
|
2024. április 18.
18:30 - 20:30
|
Joost Groot tanulócsoportja
Joost Groot tanulócsoportja
|
Rudolf Steiner Ház - Könyvtár
|
2024. április 19.
14:00 - 18:15
|
Bothmer gyakorlócsoport
Bothmer gyakorlócsoport
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|
2024. április 19.
18:30 - 20:00
|
Christian Rosenkreutz Zweig
Christian Rosenkreutz Zweig
|
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
|