KÖZPONTI ZWEIG TALÁLKOZÓ
Időpont
2025. július 24. 18:30 - 21:00
Helyszín
Rudolf Steiner Ház - Pecsét terem
Kapcsolattartó: Farkas Dezső fdezso7@gmail.com
Tisztelt tagok, kedves barátaink! Június 17-én tartottuk az első találkozónkat a Rudolf Steiner házban,12 társasági tagunk részvételével. Azt gondolom minden jelenlévő nevében kijelenthetem, hogy szívmelengető és a szó szellemi értelmében lelkesítő volt az első találkozó.
Nagy öröm volt megtapasztalni azt a jelenlévő antropozófus társainkban is felmerült óhajt, hogy hozzunk létre egy találkozási lehetőséget a társaság minden tagjának, ahol megvalósulhat a különféle csoportok és Zweigek szellemi irányainak és eredményeinek az egymáshoz kapcsolódása. Mindannyian egyetértettünk abban is, hogy ez egy Rudolf Steiner művel, közösen végzett szellemi munka kell hogy legyen. Sok szép visszaemlékezés hangzott el a Bimbó úton, szerda esténként, hetente tartott közös központi Zweigről. Azonban abban is azonos állásponton voltunk, hogy nem az elmúltat szeretnénk visszahozni, hanem folytatni szeretnénk az alapítók által megkezdett munkát, új impulzusokkal, új kezdeményezésekkel. Szeretettel várjuk az érdeklődőket a következő találkozásra, melyet július 24.-én 18:30-tól tartunk a Pecsét teremben, hogy együtt közösen alakíthassuk ki társaságunk központi Zweigét.
Farkas Dezső, Piroska László és Viski Sándor
Jellege
műhelymunka
Részvétel
nyilvános
Részvételi díj
felajánlás
Szervező
-







